همکاری به عنوان تامین‌کننده

در حالی که توجه به فروش و روش‌های توزیع کلیدی‌ترین ماموریت ما به حساب می‌آید، جذب همکاران و تامین‌کنندگان نیز از مهم‌ترین فعالیت‌های ما به شمار می‌رود؛ آسود می‌تواند انتخابی مطمئن برای همکاری با تامین‌کننده‌ها باشد، زیرا که همواره سعی در ارتقا تنوع موجودی و برند خود داشته و راه‌حل‌های همکاری متعددی را در نظر دارد تا شبکه خود را گسترش دهد.

روش‌های همکاری با آسود

درخواست همکاری به عنوان فروشنده

در این روش به عنوان تامین‌کننده در سایت آسود کالای خود را به نمایش گذاشته و به عنوان فروشنده با ما همکاری می‌گنید. همچنین می‌توانید از روش‌های توزیع و پروموشن‌های ما برای فروش کالا خود بهره برده و با استفاده از سامانه‌های هوشمند آسود، کالای خود را مدیریت کنید.

درخواست مشارکت در فروش

در این روش شما به عنوان تامین‌کننده  و یا واردکننده کالاهای خود را در اختیار ما قرار می‌دهید و تیم آسود با بررسی بازار و قیمت‌گذاری متناسب، اقدام به فروش محصولاتتان خواهد کرد. اجرای این فرایند به صورت توافق دوطرفه امکان‌پذیر بوده و همکاری با روش‌های اختصاصی شده (به طوری که هم‌راستا با اهداف دو شرکت باشد) شکل می‌گیرد.

درخواست همکاری به عنوان تامین‌کننده

اگر واردکننده و یا تامین‌کننده کالای دیجیتال هستید، می‌توانید با ما همکاری قدرتمندی داشته باشید؛ چرا که آسود به واسطه‌ شبکه گسترده مشتریان خود، ظرفیت همکاری بالایی داشته و از مزیت‌هایی مانند فروش برند‌های متنوع، گستردگی کتگوری محصولات، حجم خرید بالا و تسویه حساب به موقع بهره‌مند شوید.

درخواست همکاری انحصاری برند

آسود تمامی زیر ساخت‌ها و ظرفیت‌های لازم را فراهم کرده و می‌تواند نماینده‌ی انحصاری برند‌های معتبر در ایران باشد. جهت همکاری می‌توانید رزومه و مستندات موجود در شرکت را درخواست نموده تا جهت کسب اطلاعات بیشتر در اختیارتان قرارگیرد.

فرم همکاری به عنوان تامین‌کننده

فرم همکاری به عنوان تامین‌کننده